ggbaldi60

ggbaldi60
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 05 Nov 2018
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

0% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 17 Nov 2018
"this is a test"
0% Look Who's Talking (1989) - Rated 17 Nov 2018
0% Shark Tale (2004) - Rated 17 Nov 2018
0% Quantum of Solace (2008) - Rated 17 Nov 2018
0% Eurotrip (2004) - Rated 17 Nov 2018
0% Hulk (2003) - Rated 17 Nov 2018
0% Meet the Fockers (2004) - Rated 17 Nov 2018
0% City of God (2002) - Rated 17 Nov 2018
0% Alien (1979) - Rated 17 Nov 2018
0% Minority Report (2002) - Rated 17 Nov 2018