ghasemi1371

ghasemi1371
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 20 Aug 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 58% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 20 Aug 2021
95 91% Boyka: Undisputed (2016) - Rated 20 Aug 2021
30 4% The Wizard of Oz (1939) - Rated 20 Aug 2021
65 20% The Transporter (2002) - Rated 20 Aug 2021
60 12% Jurassic World (2015) - Rated 20 Aug 2021
85 79% Hitman (2007) - Rated 20 Aug 2021
95 91% Predestination (2014) - Rated 20 Aug 2021
70 33% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 20 Aug 2021
70 33% Mission: Impossible (1996) - Rated 20 Aug 2021
80 58% Zootopia (2016) - Rated 20 Aug 2021