ghhghghh

ghhghghh
Movie Buff - 115 Film Ratings
Member Since: 31 Oct 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 58% Magnolia (1999) - Rated 02 Nov 2015
83 47% Snatch (2000) - Rated 02 Nov 2015
100 97% The Mirror (1975) - Rated 02 Nov 2015
62 11% House of Cards (2013) - Rated 02 Nov 2015
50 6% Game of Thrones (2011) - Rated 02 Nov 2015
83 47% The Raid: Redemption (2012) - Rated 02 Nov 2015
85 53% Snowpiercer (2014) - Rated 02 Nov 2015
87 61% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 02 Nov 2015
84 49% Gattaca (1997) - Rated 02 Nov 2015
85 53% Full Metal Jacket (1987) - Rated 02 Nov 2015