ghostdogpr

ghostdogpr
Flick Fan - 98 Film Ratings
Member Since: 18 Oct 2008
Location: Versailles, France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 56% My Summer of Love (2004) - Rated 07 Mar 2011
75 56% Gainsbourg (Vie héroïque) (2010) - Rated 07 Mar 2011
67 41% Never Let Me Go (2010) - Rated 07 Mar 2011
72 49% Art School Confidential (2006) - Rated 05 Mar 2011
90 87% True Grit (2010) - Rated 04 Mar 2011
72 49% I Love You, Man (2009) - Rated 17 Feb 2011
76 60% Adventureland (2009) - Rated 15 Feb 2011
67 41% Le Premier jour du reste de ta vie (2008) - Rated 13 Feb 2011
84 71% Perfect Blue (1998) - Rated 13 Feb 2011
92 94% Black Swan (2010) - Rated 12 Feb 2011