ghotisticks

ghotisticks
Flick Fan - 86 Film Ratings
Member Since: 04 Mar 2019
Location: USA
Bio: Alive.

more Recent Ratings

Check out ghotisticks's...

20 9% The Great Outdoors (1988) - Rated 17 Jul 2022
75 43% Into the Wild (2007) - Rated 01 Apr 2019
10 3% Kurpe (1998) - Rated 01 Apr 2019
"In love with its own ideas, at the expense of the viewer."
85 68% The Matrix (1999) - Rated 22 Mar 2019
40 18% The Master (2012) - Rated 22 Mar 2019
60 27% The Machinist (2004) - Rated 22 Mar 2019
15 6% The Lobster (2015) - Rated 22 Mar 2019
65 30% Interstellar (2014) - Rated 22 Mar 2019
85 68% Her (2013) - Rated 22 Mar 2019
90 80% Fight Club (1999) - Rated 22 Mar 2019