gianfresco

gianfresco
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 13 Oct 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 62% Mission: Impossible III (2006) - Rated 13 Oct 2018
70 46% Bad Santa (2003) - Rated 13 Oct 2018
10 18% Rambo: First Blood Part II (1985) - Rated 13 Oct 2018
40 28% Lincoln (2012) - Rated 13 Oct 2018
6% The Last King of Scotland (2006) - Rated 13 Oct 2018
60 37% Almost Famous (2000) - Rated 13 Oct 2018
90 84% Jumanji (1995) - Rated 13 Oct 2018
95 93% Shutter Island (2010) - Rated 13 Oct 2018
95 93% V for Vendetta (2006) - Rated 13 Oct 2018
6% Brave (2012) - Rated 13 Oct 2018