Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
gicMVQ

Flick Fan - 63 Film Ratings

Member Since: Dec 26, 2018

more Recent Ratings
73 53% First Blood (1982) - Dec 26, 2018
70 41% Memento (2001) - Dec 26, 2018
77 69% Clear and Present Danger (1994) - Dec 26, 2018
70 41% You've Got Mail (1998) - Dec 26, 2018
79 79% Ocean's Eleven (2001) - Dec 26, 2018
67 29% Trading Places (1983) - Dec 26, 2018
88 97% The Sting (1973) - Dec 26, 2018
67 29% Evolution (2001) - Dec 26, 2018
25 4% Dances with Wolves (1990) - Dec 26, 2018
77 69% Iron Man (2008) - Dec 26, 2018