giddiluv

giddiluv
Movie Buff - 176 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2017
Location: Austria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 88% The Deer Hunter (1978) - Rated 12 Feb 2017
100 97% Amadeus (1984) - Rated 12 Feb 2017
40 11% The Music Lovers (1971) - Rated 12 Feb 2017
95 88% Death in Venice (1971) - Rated 12 Feb 2017
90 76% The Leopard (1963) - Rated 12 Feb 2017
95 88% (500) Days of Summer (2009) - Rated 12 Feb 2017
75 43% Garden State (2004) - Rated 12 Feb 2017
80 55% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 12 Feb 2017
77 49% There Will Be Blood (2007) - Rated 12 Feb 2017
75 43% The Age of Innocence (1993) - Rated 12 Feb 2017