gilga

gilga
Movie Buff - 122 Film Ratings
Member Since: 07 Jan 2017
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 79% Julieta (2016) - Rated 24 Nov 2017
90 79% I, Daniel Blake (2016) - Rated 24 Nov 2017
75 46% The Green Mile (1999) - Rated 07 Jan 2017
80 56% The Skin I Live In (2011) - Rated 07 Jan 2017
80 56% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 07 Jan 2017
80 56% Snatch (2000) - Rated 07 Jan 2017
85 66% Fargo (1996) - Rated 07 Jan 2017
90 79% Life of Brian (1979) - Rated 07 Jan 2017
90 79% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 07 Jan 2017
80 56% Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Rated 07 Jan 2017