giligen

giligen
Movie Buff - 108 Film Ratings
Member Since: 30 Jan 2014
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 47% Blood Simple (1984) - Rated 21 Mar 2014
94 91% The Hudsucker Proxy (1994) - Rated 21 Mar 2014
95 96% The Big Lebowski (1998) - Rated 21 Mar 2014
93 85% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 21 Mar 2014
89 56% The Man Who Wasn't There (2001) - Rated 21 Mar 2014
80 20% Intolerable Cruelty (2003) - Rated 21 Mar 2014
70 3% The Ladykillers (2004) - Rated 21 Mar 2014
80 20% Burn After Reading (2008) - Rated 21 Mar 2014
93 85% Inside Llewyn Davis (2013) - Rated 21 Mar 2014
88 47% Million Dollar Baby (2004) - Rated 09 Feb 2014