gillipudy

gillipudy
Movie Buff - 161 Film Ratings
Member Since: 24 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 90% The Big Short (2015) - Rated 24 Jan 2016
90 76% Inception (2010) - Rated 24 Jan 2016
90 76% Sherlock Holmes (2009) - Rated 24 Jan 2016
43 12% George of the Jungle (1997) - Rated 24 Jan 2016
64 26% Club Dread (2004) - Rated 24 Jan 2016
53 18% Bring It On (2000) - Rated 24 Jan 2016
63 25% Barbershop (2002) - Rated 24 Jan 2016
65 28% Godzilla (1998) - Rated 24 Jan 2016
50 15% Run Lola Run (1998) - Rated 24 Jan 2016
40 9% The Thief of Bagdad (1940) - Rated 24 Jan 2016