ginamc

ginamc
Movie Buff - 440 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2014
Location: Maryland, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94% A Most Violent Year (2014) - Rated 24 Jan 2015
76% Jiro Dreams of Sushi (2011) - Rated 22 Jan 2015
49% The French Connection (1971) - Rated 22 Jan 2015
21% Django Unchained (2012) - Rated 22 Jan 2015
76% Filth (2014) - Rated 22 Jan 2015
94% His Girl Friday (1940) - Rated 22 Jan 2015
76% Dredd (2012) - Rated 21 Jan 2015
76% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 21 Jan 2015
76% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 21 Jan 2015
94% Biutiful (2010) - Rated 21 Jan 2015