Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
giorgia

Flick Fan - 28 Film Ratings

Member Since: Apr 12, 2018

more Recent Ratings
79 35% Finding Neverland (2004) - Apr 12, 2018
100 98% The Help (2011) - Apr 12, 2018
99 94% Cinema Paradiso (1988) - Apr 12, 2018
23 5% Jumper (2008) - Apr 12, 2018
89 64% Gladiator (2000) - Apr 12, 2018
84 55% The Jungle Book (1967) - Apr 12, 2018
98 91% Hercules (1997) - Apr 12, 2018
34 12% Zoolander (2001) - Apr 12, 2018
97 85% Tarzan (1999) - Apr 12, 2018
79 35% Doctor Strange (2016) - Apr 12, 2018