giovaza

giovaza
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 08 Jun 2014
Location: alpharetta, GA/foulton, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 75% Match Point (2005) - Rated 14 Jul 2014
80 84% Amélie (2001) - Rated 14 Jul 2014
70 61% The Piano (1993) - Rated 14 Jul 2014
55 22% The Untouchables (1987) - Rated 14 Jul 2014
65 44% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 14 Jul 2014
60 33% Jumanji (1995) - Rated 14 Jul 2014
50 17% Hook (1991) - Rated 14 Jul 2014
65 44% Blood Diamond (2006) - Rated 14 Jul 2014
40 11% Miami Vice (2006) - Rated 14 Jul 2014
10 2% Avatar (2009) - Rated 14 Jul 2014