GirlonFire79

girlonfire79
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 07 Jul 2021
Location: Vidor, TX, USA

more Recent Ratings

Check out GirlonFire79's...

4% It Follows (2015) - Rated 07 Jul 2021
"F***ing stupid. The whole concept doesn't translate well into horror."
20 12% Saw IV (2007) - Rated 07 Jul 2021
85 54% Joker (2019) - Rated 07 Jul 2021
50 20% The Hangover (2009) - Rated 07 Jul 2021
75 41% Poseidon (2006) - Rated 07 Jul 2021
75 41% Shrek (2001) - Rated 07 Jul 2021
100 79% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 07 Jul 2021
70 29% Hollow Man (2000) - Rated 07 Jul 2021
100 79% Mother! (2017) - Rated 07 Jul 2021
100 79% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 07 Jul 2021