giselle

giselle
Movie Buff - 290 Film Ratings
Member Since: 25 Feb 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 38% Predestination (2014) - Rated 04 Jan 2015
73 37% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 04 Jan 2015
73 37% The Hunger Games (2012) - Rated 04 Jan 2015
83 83% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 04 Jan 2015
81 76% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 04 Jan 2015
100 99% Human Planet (2011) - Rated 26 Oct 2014
72 34% Mongol (2007) - Rated 19 Oct 2014
83 83% Boyhood (2014) - Rated 19 Oct 2014
90 97% Hannah Arendt (2012) - Rated 12 Oct 2014
78 60% Obvious Child (2014) - Rated 11 Oct 2014