gisnd

gisnd
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 03 Jul 2022
Location: Monbulk, VIC, Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 54% The Green Mile (1999) - Rated 23 Jul 2022
82 54% Gladiator (2000) - Rated 23 Jul 2022
85 61% Cave of Forgotten Dreams (2011) - Rated 23 Jul 2022
100 95% First Reformed (2018) - Rated 16 Jul 2022
80 47% American Beauty (1999) - Rated 16 Jul 2022
75 34% Stand by Me (1986) - Rated 03 Jul 2022
95 84% Spirited Away (2001) - Rated 03 Jul 2022
60 20% Straight Outta Compton (2015) - Rated 03 Jul 2022
95 84% Fleabag (2016) - Rated 03 Jul 2022
80 47% Veronica Mars (2014) - Rated 03 Jul 2022