giveandtake

giveandtake
Movie Buff - 332 Film Ratings
Member Since: 21 Nov 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 32% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 22 Nov 2016
65 32% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 22 Nov 2016
75 55% Django Unchained (2012) - Rated 22 Nov 2016
80 73% Oldboy (2003) - Rated 22 Nov 2016
50 22% Police Academy (1984) - Rated 22 Nov 2016
20 16% I Still Know What You Did Last Summer (1998) - Rated 22 Nov 2016
75 55% Scenes from a Marriage (1973) - Rated 22 Nov 2016
80 73% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 22 Nov 2016
80 73% Perfume: The Story of a Murderer (2006) - Rated 22 Nov 2016
65 32% Dead Poets Society (1989) - Rated 22 Nov 2016