gizemozlem1

gizemozlem1
Flick Fan - 89 Film Ratings
Member Since: 03 May 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 73% L'Eclisse (1962) - Rated 04 May 2015
90 43% The Passenger (1975) - Rated 04 May 2015
90 43% Red Desert (1964) - Rated 04 May 2015
92 60% Blow-Up (1966) - Rated 04 May 2015
70 7% Perfect Sense (2011) - Rated 04 May 2015
95 82% Breathless (1960) - Rated 04 May 2015
93 66% Psycho (1960) - Rated 04 May 2015
90 43% North by Northwest (1959) - Rated 04 May 2015
90 43% Night on Earth (1991) - Rated 04 May 2015
50 5% Argo (2012) - Rated 04 May 2015