gizems

gizems
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 28 Nov 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 75% Pokot (2017) - Rated 01 Oct 2017
70 22% The Danish Girl (2015) - Rated 19 Nov 2016
86 67% Julieta (2016) - Rated 06 Nov 2016
89 90% Back to the Future (1985) - Rated 29 Nov 2015
85 60% The Lion King (1994) - Rated 29 Nov 2015
78 45% Toy Story (1995) - Rated 28 Nov 2015
75 32% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 28 Nov 2015
78 45% Inception (2010) - Rated 28 Nov 2015
89 90% A Clockwork Orange (1971) - Rated 28 Nov 2015
87 75% Dead Poets Society (1989) - Rated 28 Nov 2015