gizemsari

gizemsari
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 23 Jul 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 11% Manifesto (2017) - Rated 30 Aug 2017
80 17% Pulp Fiction (1994) - Rated 30 Aug 2017
89 37% The Crazy Stranger (1997) - Rated 30 Aug 2017
97 83% Time of the Gypsies (1988) - Rated 30 Aug 2017
90 48% Wristcutters: A Love Story (2007) - Rated 30 Aug 2017
90 48% Big Fish (2003) - Rated 30 Aug 2017
60 0% Edward Scissorhands (1990) - Rated 30 Aug 2017
97 83% The Handmaid's Tale (2017) - Rated 30 Aug 2017
92 58% Kabadayi (2007) - Rated 30 Aug 2017
100 93% Eskiya (1996) - Rated 30 Aug 2017