gizemy

gizemy
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 18 Jun 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 54% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 10 Aug 2020
85 54% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 10 Aug 2020
80 33% Vanilla Sky (2001) - Rated 10 Aug 2020
70 9% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 10 Aug 2020
90 78% Inglourious Basterds (2009) - Rated 10 Aug 2020
92 83% Bir Zamanlar Anadolu'da (2011) - Rated 18 Jun 2020
87 71% Ahlat Agaci (2018) - Rated 18 Jun 2020
50 2% Biz Böyleyiz (2020) - Rated 18 Jun 2020
75 21% Midsommar (2019) - Rated 18 Jun 2020
85 54% Jojo Rabbit (2019) - Rated 18 Jun 2020