gizy

gizy
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 17 Nov 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 46% Laurence Anyways (2012) - Rated 26 Nov 2013
90 76% The Scent of Green Papaya (1993) - Rated 18 Nov 2013
85 46% Easy A (2010) - Rated 18 Nov 2013
80 21% The Girl Next Door (2004) - Rated 18 Nov 2013
75 7% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 18 Nov 2013
75 7% What Happens in Vegas... (2008) - Rated 18 Nov 2013
80 21% Serendipity (2001) - Rated 18 Nov 2013
80 21% Confessions of a Shopaholic (2009) - Rated 18 Nov 2013
80 21% The Holiday (2006) - Rated 18 Nov 2013
90 76% Wadjda (2012) - Rated 18 Nov 2013