Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
gkXML2

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Aug 30, 2020

more Recent Ratings
95 85% The Italian Job (2003) - Aug 30, 2020
90 70% Office Space (1999) - Aug 30, 2020
100 95% Network (1976) - Aug 30, 2020
20 5% The Revenant (2015) - Aug 30, 2020
90 70% Airplane! (1980) - Aug 30, 2020
50 25% The Grudge (2004) - Aug 30, 2020
25 15% Three Amigos! (1986) - Aug 30, 2020
70 35% Remember the Titans (2000) - Aug 30, 2020
80 50% Traffic (2000) - Aug 30, 2020
80 50% Blade Runner (1982) - Aug 30, 2020