gkhnt

gkhnt
Movie Buff - 251 Film Ratings
Member Since: 03 Jul 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 77% The Insider (1999) - Rated 21 Oct 2016
83 77% A Bronx Tale (1993) - Rated 09 Oct 2016
82 74% The Untouchables (1987) - Rated 08 Oct 2016
82 74% True Romance (1993) - Rated 07 Oct 2016
87 91% Spotlight (2015) - Rated 03 Oct 2016
82 74% Bridge of Spies (2015) - Rated 03 Oct 2016
82 74% Valkyrie (2008) - Rated 02 Oct 2016
62 36% L.A. Confidential (1997) - Rated 02 Oct 2016
90 96% Donnie Brasco (1997) - Rated 29 Sep 2016
74 52% The Dark Knight (2008) - Rated 27 Sep 2016