gkoca

gkoca
Movie Buff - 134 Film Ratings
Member Since: 14 Mar 2022
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 8% The Way Back (2010) - Rated 15 Mar 2022
40 12% Memento (2001) - Rated 15 Mar 2022
30 8% The Prestige (2006) - Rated 15 Mar 2022
100 95% The Golden Boat (1990) - Rated 15 Mar 2022
30 8% Sherlock Holmes (2009) - Rated 15 Mar 2022
80 64% Blue Velvet (1986) - Rated 15 Mar 2022
30 8% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 15 Mar 2022
90 83% Choose Me (1984) - Rated 15 Mar 2022
60 30% First Name: Carmen (1983) - Rated 15 Mar 2022
60 30% L'argent (1983) - Rated 15 Mar 2022