glassyp

glassyp
Flick Fan - 90 Film Ratings
Member Since: 31 Dec 2013
Location: CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 90% Garden State (2004) - Rated 02 Jan 2014
75 49% Avatar (2009) - Rated 02 Jan 2014
77 63% Real Genius (1985) - Rated 02 Jan 2014
77 63% 12 Monkeys (1995) - Rated 02 Jan 2014
79 74% Love Actually (2003) - Rated 02 Jan 2014
82 90% Before Sunrise (1995) - Rated 02 Jan 2014
74 43% Skyfall (2012) - Rated 02 Jan 2014
90 93% Gravity (2013) - Rated 02 Jan 2014
79 74% The Princess Bride (1987) - Rated 02 Jan 2014
77 63% The Lion King (1994) - Rated 02 Jan 2014