glcnnyldrmm
Recent Ratings
Check out glcnnyldrmm's...
55 10% | Fifty Shades of Grey (2015) - Rated 30 Nov 2015 |
70 32% | Deliha (2014) - Rated 30 Nov 2015 |
60 17% | Hadi Insallah (2014) - Rated 30 Nov 2015 |
70 32% | Su ve Ates (2013) - Rated 30 Nov 2015 |
84 82% | Romantik komedi (2010) - Rated 30 Nov 2015 |
76 46% | Evim Sensin (2012) - Rated 30 Nov 2015 |
88 96% | Günesi gördüm (2009) - Rated 30 Nov 2015 |
82 71% | Kocan Kadar Konus (2015) - Rated 30 Nov 2015 |
85 89% | Karanliktakiler (2009) - Rated 30 Nov 2015 |
40 3% | Seni Seviyorum Adamım (2014) - Rated 30 Nov 2015 |