glen_coco

glencoco
Movie Buff - 154 Film Ratings
Member Since: 17 Nov 2018
Location: Slovenia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 30% Drive (2011) - Rated 17 Nov 2018
50 30% Charlie's Angels (2000) - Rated 17 Nov 2018
75 92% Life Is Beautiful (1997) - Rated 17 Nov 2018
55 45% (500) Days of Summer (2009) - Rated 17 Nov 2018
45 18% The Aviator (2004) - Rated 17 Nov 2018
60 62% The Italian Job (2003) - Rated 17 Nov 2018
55 45% The Social Network (2010) - Rated 17 Nov 2018
40 9% The Village (2004) - Rated 17 Nov 2018
60 62% Million Dollar Baby (2004) - Rated 17 Nov 2018
55 45% Toy Story 2 (1999) - Rated 17 Nov 2018