glist666

glist666
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 10 Jul 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 17% The Village (2004) - Rated 11 Jul 2017
85 67% In Bruges (2008) - Rated 11 Jul 2017
90 85% Before Sunrise (1995) - Rated 10 Jul 2017
70 17% Wild Hogs (2007) - Rated 10 Jul 2017
90 85% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 10 Jul 2017
65 3% Hugo (2011) - Rated 10 Jul 2017
80 46% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 10 Jul 2017
75 32% Elf (2003) - Rated 10 Jul 2017
85 67% Taxi Driver (1976) - Rated 10 Jul 2017
70 17% Kindergarten Cop (1990) - Rated 10 Jul 2017