Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
glitchclass

Movie Buff - 345 Film Ratings

Member Since: Nov 23, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out glitchclass's...
85 58% 22 Jump Street (2014) - Nov 23, 2019
85 58% Wreck-It Ralph (2012) - Nov 23, 2019
80 35% Kindergarten Cop (1990) - Nov 23, 2019
95 91% Punch-Drunk Love (2002) - Nov 23, 2019
95 91% Trainspotting (1996) - Nov 23, 2019
90 79% Good Night, and Good Luck (2005) - Nov 23, 2019
75 21% Mr. Deeds (2002) - Nov 23, 2019
85 58% Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Nov 23, 2019
90 79% Inception (2010) - Nov 23, 2019
70 14% Escape from L.A. (1996) - Nov 23, 2019