glu

glu
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 07 Aug 2021
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 63% Fantastic Planet (1973) - Rated 12 Oct 2021
95 89% The Looming Tower (2018) - Rated 02 Oct 2021
90 63% Lodge 49 (2018) - Rated 02 Oct 2021
90 63% Hap and Leonard (2016) - Rated 02 Oct 2021
95 89% The Farewell (2019) - Rated 08 Sep 2021
85 27% Gran Torino (2008) - Rated 09 Aug 2021
90 63% Icarus (2017) - Rated 07 Aug 2021
90 63% Cave of Forgotten Dreams (2011) - Rated 07 Aug 2021
90 63% Apocalypse Now (1979) - Rated 07 Aug 2021
90 63% Outlaw King (2018) - Rated 07 Aug 2021