Glump1234567

glump1234567
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 14 Feb 2021
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 35% The Lady Eve (1941) - Rated 14 Feb 2021
99 75% Citizen Kane (1941) - Rated 14 Feb 2021
91 45% His Girl Friday (1940) - Rated 14 Feb 2021
88 15% Fantasia (1940) - Rated 14 Feb 2021
100 90% The Wizard of Oz (1939) - Rated 14 Feb 2021
100 90% Pygmalion (1938) - Rated 14 Feb 2021
98 65% Bringing Up Baby (1938) - Rated 14 Feb 2021
82 5% Bride of Frankenstein (1935) - Rated 14 Feb 2021
89 25% It Happened One Night (1934) - Rated 14 Feb 2021
97 55% King Kong (1933) - Rated 14 Feb 2021