gmacdonell

gmacdonell
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 17 Dec 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 25% Titanic (1997) - Rated 18 Dec 2017
80 33% Contact (1997) - Rated 18 Dec 2017
72 16% Everything Must Go (2011) - Rated 18 Dec 2017
75 20% The Internship (2013) - Rated 18 Dec 2017
80 33% Midnight in Paris (2011) - Rated 18 Dec 2017
80 33% The Hitman's Bodyguard (2017) - Rated 18 Dec 2017
77 25% Lethal Weapon 3 (1992) - Rated 18 Dec 2017
92 80% 50 First Dates (2004) - Rated 18 Dec 2017
99 97% Almost Famous (2000) - Rated 18 Dec 2017
99 97% Dumb and Dumber (1994) - Rated 18 Dec 2017