gmarcu

gmarcu
Movie Buff - 237 Film Ratings
Member Since: 23 May 2016
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 5% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 27 Sep 2020
30 2% Aquaman (2018) - Rated 27 Sep 2020
55 11% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 27 Sep 2020
80 55% Rush (2013) - Rated 27 Sep 2020
65 21% True Lies (1994) - Rated 27 Sep 2020
40 5% Wedding Crashers (2005) - Rated 27 Sep 2020
40 5% Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Rated 27 Sep 2020
60 15% The Da Vinci Code (2006) - Rated 27 Sep 2020
75 37% Men in Black (1997) - Rated 27 Sep 2020
80 55% Snowpiercer (2014) - Rated 27 Sep 2020