gmavros

gmavros
Movie Buff - 132 Film Ratings
Member Since: 11 Jul 2016
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 7% Man on Wire (2008) - Rated 18 Jul 2016
90 59% 24 (2001) - Rated 12 Jul 2016
90 59% The Insider (1999) - Rated 11 Jul 2016
90 59% Groundhog Day (1993) - Rated 11 Jul 2016
90 59% The Bridge on the River Kwai (1957) - Rated 11 Jul 2016
88 34% Inglourious Basterds (2009) - Rated 11 Jul 2016
92 82% Better Call Saul (2015) - Rated 11 Jul 2016
91 73% Runaway Jury (2003) - Rated 11 Jul 2016
95 96% Casino Royale (2006) - Rated 11 Jul 2016
87 24% The Ghost Writer (2010) - Rated 11 Jul 2016