gmeadows

gmeadows
Movie Buff - 241 Film Ratings
Member Since: 13 Jun 2009
Location: Chicago area
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 80% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 25 Apr 2018
83 85% Ex Machina (2015) - Rated 12 Oct 2017
40 27% Hugo (2011) - Rated 27 May 2012
60 45% Primer (2004) - Rated 27 May 2012
19 11% Underworld: Rise of the Lycans (2009) - Rated 27 May 2012
41 29% Moneyball (2011) - Rated 27 May 2012
75 72% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 27 May 2012
65 53% Grand Illusion (1937) - Rated 27 May 2012
30 20% Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Rated 27 May 2012
90 90% The Devil's Backbone (2001) - Rated 26 Sep 2011