Gnagnu_

gnagnu
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 09 Jan 2021
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 64% Divergent (2014) - Rated 09 Jan 2021
40 9% Santa Clarita Diet (2017) - Rated 09 Jan 2021
50 20% The Big Bang Theory (2007) - Rated 09 Jan 2021
92 80% Dickinson (2019) - Rated 09 Jan 2021
60 28% The Shannara Chronicles (2016) - Rated 09 Jan 2021
75 43% Stranger Things (2016) - Rated 09 Jan 2021
45 15% Grey's Anatomy (2005) - Rated 09 Jan 2021
65 33% The Good Doctor (2017) - Rated 09 Jan 2021
85 54% I Am Not Okay with This (2020) - Rated 09 Jan 2021
80 50% Dash & Lily (2020) - Rated 09 Jan 2021