gnikgnik

gnikgnik
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 29 Jan 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

26 12% Daybreakers (2010) - Rated 29 Jan 2015
96 92% Mars Attacks! (1996) - Rated 29 Jan 2015
60 48% I, Robot (2004) - Rated 29 Jan 2015
2% Nutty Professor II: The Klumps (2000) - Rated 29 Jan 2015
40 31% Men in Black (1997) - Rated 29 Jan 2015
95 89% Cloverfield (2008) - Rated 29 Jan 2015
86 79% WALL·E (2008) - Rated 29 Jan 2015
36 25% The Butterfly Effect (2004) - Rated 29 Jan 2015
55 45% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Rated 29 Jan 2015
51 40% Cube 2: Hypercube (2002) - Rated 29 Jan 2015