Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
gnmrDI

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Sep 14, 2019

more Recent Ratings
60 23% Rocky IV (1985) - Sep 14, 2019
65 34% As Good As It Gets (1997) - Sep 14, 2019
75 69% The Wolf of Wall Street (2013) - Sep 14, 2019
60 23% The Manchurian Candidate (2004) - Sep 14, 2019
60 23% Ray (2004) - Sep 14, 2019
70 52% Once Upon a Time in Mexico (2003) - Sep 14, 2019
50 9% Doctor Strange (2016) - Sep 14, 2019
80 83% Three Colors: Blue (1993) - Sep 14, 2019
55 15% 21 (2008) - Sep 14, 2019
65 34% True Lies (1994) - Sep 14, 2019