gnocchi

gnocchi
Flick Fan - 93 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2009
Location: NYC, NY, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 64% Ocean's Twelve (2004) - Rated 19 Aug 2009
89 83% Pulp Fiction (1994) - Rated 19 Aug 2009
77 54% Wedding Crashers (2005) - Rated 19 Aug 2009
91 88% Mystic River (2003) - Rated 19 Aug 2009
81 64% Chocolat (2000) - Rated 19 Aug 2009
67 41% Twister (1996) - Rated 19 Aug 2009
82 68% Road Trip (2000) - Rated 19 Aug 2009
76 51% Hot Fuzz (2007) - Rated 19 Aug 2009
45 4% The Chronicles of Riddick (2004) - Rated 19 Aug 2009
45 4% Hostel (2005) - Rated 19 Aug 2009