Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
gnyiri

Cinema Addict - 1342 Film Ratings

Member Since: Dec 22, 2015

Location: Hungary

more Recent Ratings
80 85% Angel Heart (1987) - Dec 22, 2015
80 85% Final Destination (2000) - Dec 22, 2015
60 34% The Jackal (1997) - Dec 22, 2015
50 9% Paranormal Activity (2009) - Dec 22, 2015
90 93% The Omen (1976) - Dec 22, 2015
70 66% Any Given Sunday (1999) - Dec 22, 2015
70 66% Fracture (2007) - Dec 22, 2015
80 85% The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Dec 22, 2015
70 66% The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Dec 22, 2015
40 2% 30 Days of Night (2007) - Dec 22, 2015