Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
go1w8H

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Apr 14, 2019

more Recent Ratings
85 65% Mr. Deeds (2002) - Apr 14, 2019
90 86% Robin Hood: Men in Tights (1993) - Apr 14, 2019
90 86% The Rock (1996) - Apr 14, 2019
90 86% Scarface (1983) - Apr 14, 2019
80 37% Yes Man (2008) - Apr 14, 2019
40 1% Dude, Where's My Car? (2000) - Apr 14, 2019
80 37% Face/Off (1997) - Apr 14, 2019
90 86% Superbad (2007) - Apr 14, 2019
100 98% The Usual Suspects (1995) - Apr 14, 2019
90 86% The Truman Show (1998) - Apr 14, 2019