gokhane

gokhane
Film Freak - 865 Film Ratings
Member Since: 17 Apr 2008
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 76% Captain Phillips (2013) - Rated 09 Jun 2016
76 60% The Preppie Connection (2015) - Rated 09 Jun 2016
77 69% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 08 Jun 2016
70 25% The Maze Runner (2014) - Rated 08 Jun 2016
63 7% The Boy (2016) - Rated 08 Jun 2016
65 10% The Huntsman: Winter's War (2016) - Rated 08 Jun 2016
76 60% Brave (2012) - Rated 17 May 2016
71 31% The Bourne Legacy (2012) - Rated 17 May 2016
75 50% The Best Exotic Marigold Hotel (2012) - Rated 17 May 2016
74 42% Argo (2012) - Rated 17 May 2016