goktugerce

goktugerce
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 31 Mar 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 23% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 02 Oct 2018
84 69% Black Panther (2018) - Rated 13 Mar 2018
64 1% 20th Century Women (2016) - Rated 04 Mar 2018
81 40% The Lost Weekend (1945) - Rated 02 Mar 2018
92 92% Casino (1995) - Rated 26 Jan 2018
82 53% Mud (2013) - Rated 22 Jan 2018
91 86% Harakiri (1962) - Rated 17 Jan 2018
84 69% Network (1976) - Rated 15 Jan 2018
74 11% Holiday Affair (1949) - Rated 13 Jan 2018
87 80% Arif v 216 (2018) - Rated 07 Jan 2018