Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
goktugyilmaz

Flick Fan - 54 Film Ratings

Member Since: Nov 30, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out goktugyilmaz's...
70 15% Boiling Point (1990) - Oct 03, 2020
100 91% Sonatine (1993) - Oct 03, 2020
100 91% Fireworks (1997) - Oct 03, 2020
100 91% Brother (2000) - Oct 03, 2020
95 69% Outrage: Way of the Yakuza (2010) - Oct 03, 2020
75 24% Beyond Outrage (2012) - Oct 03, 2020
77 30% Ash Is Purest White (2018) - Dec 04, 2019
85 43% Her Sey Çok Güzel Olacak (1998) - Dec 04, 2019
95 69% The Master (2012) - Nov 30, 2019
98 78% You Were Never Really Here (2017) - Nov 30, 2019