Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Goldbluming

Cinema Addict - 1011 Film Ratings

Member Since: Aug 7, 2012

Location: Canada

Bio: No pay, no Goldblum. That's it.
more Recent Ratings
73 47% Sea Fever (2019) - Aug 30, 2020
"the strength of the red hair prejudice still confuses me. update: wow https://owlcation.com/social-sciences/why-do-people-hate-redheads"
82 70% Vivarium (2019) - Jun 15, 2020
"Just so disturbing, good, but disturbing, too close to reality. Truly a horror for me."
97 97% Aniara (2019) - Feb 03, 2020
97 97% Parasite (2019) - Jan 01, 2020
52 9% The Beach Bum (2019) - Sep 15, 2019
"ugh"
72 44% High Life (2018) - Jul 29, 2019
"too intense for me"
73 47% Prisoners (2013) - Jul 29, 2019
"too intense for me"
90 86% Blindspotting (2018) - May 12, 2019
"Just great, fantastic, well done."
71 41% Climax (2018) - May 06, 2019
"Yikes"
78 58% Gifted (2017) - Mar 26, 2019
"The kid is an incredible actor"