golddog13

Recent Ratings
Check out golddog13's...
80 35% | Sleepless in Seattle (1993) - Apr 13, 2020 |
90 66% | A League of Their Own (1992) - Apr 13, 2020 |
90 66% | Girl, Interrupted (1999) - Apr 13, 2020 |
95 88% | Fargo (1996) - Apr 13, 2020 |
90 66% | Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017) - Apr 13, 2020 |
70 18% | Big Fish (2003) - Apr 13, 2020 |
85 50% | Fast Five (2011) - Apr 13, 2020 |
90 66% | Captain America: The Winter Soldier (2014) - Apr 13, 2020 |
95 88% | Guardians of the Galaxy (2014) - Apr 13, 2020 |
95 88% | Thor: Ragnarok (2017) - Apr 13, 2020 |