golden52

golden52
Movie Buff - 221 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 21% Final Destination 2 (2003) - Rated 27 Dec 2015
85 34% V/H/S (2012) - Rated 27 Dec 2015
80 12% I Know What You Did Last Summer (1997) - Rated 27 Dec 2015
89 64% Paranormal Activity (2009) - Rated 27 Dec 2015
80 12% The Hills Have Eyes (2006) - Rated 27 Dec 2015
74 5% The Twilight Saga: New Moon (2009) - Rated 27 Dec 2015
90 70% Signs (2002) - Rated 27 Dec 2015
74 5% Kick-Ass 2 (2013) - Rated 27 Dec 2015
90 70% Independence Day (1996) - Rated 27 Dec 2015
82 16% The Expendables 2 (2012) - Rated 27 Dec 2015