goldenbaal

goldenbaal
Movie Buff - 228 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 78% Amadeus (1984) - Rated 17 Oct 2015
65 33% Godzilla (2014) - Rated 17 Oct 2015
75 78% X-Men: First Class (2011) - Rated 17 Oct 2015
85 94% Kung Fu Hustle (2004) - Rated 17 Oct 2015
65 33% Independence Day (1996) - Rated 17 Oct 2015
50 9% Ghost Rider (2007) - Rated 17 Oct 2015
80 89% Falling Down (1993) - Rated 17 Oct 2015
70 56% The Transporter (2002) - Rated 17 Oct 2015
65 33% Brokeback Mountain (2005) - Rated 17 Oct 2015
60 20% Batman & Robin (1997) - Rated 17 Oct 2015